درباره ما

کِدی، سرزمین رنگ‌ها و رویاهایی است که درهایش به روی آن‌هایی که نگاه متفاوتی دارند باز است. اُتیسم تنها یکی از دروازه‌های این سرزمین است. ما ساکنان کِدی اعتقاد داریم که همه کودکان با نیاز به مراقبت‌های ویژه، حق دارند از زندگی به شیوه خودشان لذت ببرند.

دنیای کِدی‌لند در گروه‌ ایده‌های کوچک شکل گرفت. جایی که ایده‌ اسباب‌بازی‌های هیجان‌انگیز اعضای خلاق تیم، تبدیل به واقعیت شد و برند KEDI به دنیا آمد. کِدی دوست دارد که شرایط زندگی را برای همه افراد با ویژگی‌های خاص بهتر کند. به‌همین خاطر محصولات کدی از به‌روزترین استاندارهای دنیا پیروی می‌کند و هر روز تلاش می‌کند که بهتر شود.

تا امروز نتیجه این تلاش مداوم و تولید محصولات باکیفیت با پشتکار و همکاری موسسه خیریه دوست اُتیسم، به دست مخاطبانش رسیده است. ما در کِدی، همیشه مشتاق شنیدن ایده‌های بکر شما برای تولید محصولات خلاقانه و مفید هستیم. اگر چنین ایده‌ای دارید، با ما تماس بگیرید. همکاری با مجموعه‌های معتبر و شرکت‌هایی که با ما هدف مشترک دارند هم در نگاه ما، دروازه‌ای به دنیای بزرگ‌تر و بهتر است. اگر مایل به همکاری با ما بودید، خوشحال می‌شویم با ما در میان بگذارید.